Napar z majeranku na ból głowy.

Obudziłaś się rano z potężnym bólem głowy? A poprzedniego dnia nie wypiłaś nawet grama alkoholu? Nie masz pod ręką ani jednej tabletki? Nic się nie martw. Mamy dla Ciebie szybki sposób na to jak ból głowy pokonać domowym i naturalnym sposobem.Przyczyn bólu głowy jest mnóstwo. Przeziębienie, czynniki psychiczne, ból zęba lub po prostu zmęczenie. Ból bywa tak silny, że uniemożliwia nam normalne funkcjonowanie, ale nie zawsze chcemy sięgać po złoty środek w postaci tabletki. Zwłaszcza kobiety w ciąży muszą wspomagać się naturalnymi środkami, które pomogą im pokonać ból.
Jedni polecają picie kawy, inni chłodne okłady na czoło lub kark. My mamy dla Was prosty przepis na napar, który przyrządzicie w ciągu 20 minut, będzie naturalny i złagodzi gól głowy.

Napar z Majeranku na ból głowy


Dwie łyżeczki tej przyprawy zalej szklanką wrzącej wody i odstaw na bok, na 15 minut. Następnie odcedź napar i wypij.

Jeśli lubisz bazylię, mamy dla Ciebie coś extra. Stres często powoduje ból głowy dlatego jeśli potrzebujesz czegoś na rozluźnienie i ukojenie zrób sobie kąpiel z naparem z bazylii.


Kąpiel z naparem z bazylii

Dwie łyżeczki suszonej bazylii zalej litrem wrzątku. Odstaw na 30 minut, a następnie dolej do wanny wypełnionej wodą. Taka kąpiel pobudzi krążenie krwi i uspokoi system nerwowy.

 

SHARE THIS

RELATED ARTICLES