Kuracja antycellulitowa

Nie bój się go! Zwalczaj cellulit każdego dnia. My Ci w tym pomożemy. Znamy kilka skutecznych sposobów na pozbycie się pomarańczowej skórki. Uzbrój się w cierpliwość i do dzieła.

Zwiększ aktywność fizyczną

Ruch to największy wróg cellulitu. Wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, nawet te najprostsze, jak np. podnoszenie ciężaru ciała z palców na pięty, skraca drogę do likwidacji pomarańczowej skórki. Znajdź kilka ćwiczeń, które możesz wykonywać wszędzie, nawet na przerwie w pracy. Wystarczy kilka minut dziennie, a zobaczysz, że efekty z czasem staną się widoczne. Jeśli masz czas na dłuższe treningi koniecznie zapisz je w tygodniowym planie.

Pij wodę

Wprawdzie nie zlikwiduje cellulitu, ale znacznie wpłynie na poprawę kondycji twojej skóry. Im piękniejsze ciało, tym większa motywacja do działania.

Masuj skórę

Możesz wykorzystać do tego specjalne masażery, które dostaniesz w drogeriach lub w zaciszu domowym wmasowywać krem wykonywać dodatkowy masaż dłońmi. Ugniataj, szarp, podszczypuj. Cellulit tego nie lubi.

Ciepło, zimno

Każdą kąpiel zakończ wykonując na przemian zimny i ciepły prysznic. Skóra napina się pod wpływem zmian temperatury, a to pozytywnie wpłynie na jej kondycję likwidując cellulit.

Do powyższych porad koniecznie dołącz pielęgnację kremem, która przyspieszy pozbycie się cellulitu. Pamiętaj jednak, że nie jest to złoty środek. Same masaże kremem efektów nie przyniosą. Postaraj się stworzyć plan kuracji antycellulitowej dla ciała i zacznij stosować go od dziś!

Przegląd kremów i żelów do pielęgnacji antycellulitowej

Antycellulitowy Peeling myjący STOP Cellulit Lirene, cena 11,99 zł

lirene_peeling

Antycellulitowy peeling to skuteczny preparat myjący, wspomagający redukcję cellulitu. Doskonale oczyszcza i odświeża skórę, pozostawiając ją jędrną, jedwabistą oraz przyjemnie pachnącą. Dzięki zawartości kompleksu kondycjonującego i gruboziarnistych drobinek złuszczająco-wygładzających, peeling zapewnia doskonałe wygładzenie skóry, poprawę jędrności i elastyczności.

Krem Ecla-Cell Auriga, cena około 145 zł

auriga_ecla_cell_krem

Krem antycellulitowy z kofeiną i diprofiliną. Wspomaga eliminację nadmiaru wody oraz tłuszczu na drodze lipolizy. Ecla-Cell Krem został opracowany z myślą o pielęgnacji redukującej cellulit. Jego działanie wspomaga eliminację wody i tłuszczów na drodze lipolizy.

Żel-krem z masażerem Spa Fit The Body Shop, cena 95 zł

body shop spa fit

Aromatyczny żel-krem jest pobudką dla ciała. Użyj go z wbudowanym aplikatorem do masażu sprawiając, że skóra stanie się mocniejsza. Główne składniki kremu to: Kofeina i składniki cytrusowe.

Krem – żel Super Slimming Reducer Shiseido, cena 252 zł

ashiseido

Wyszczuplający krem-żel o skutecznym działaniu antycellulitowym. Wyszczupla talię, uda oraz przywraca kształt całej sylwetce. Unikalna dla Shiseido technologia aromakologiczna (SLM Fragranve) oraz specjalnie opracowany kompleks składników aktywnych ( Fat Fighting System) wspomagają proces rozbijania i spalania tkanki tłuszczowej. Skuteczność potwierdzona badaniami naukowymi.

Krem-żel body Lift Cellulite Control Clarins, cena 199 zł

clarins

Niezastąpiony sprzymierzeniec programów wyszczuplających. Podczas aplikacji działa kojąco pozostawiając uczucie odświeżającej lekkości. Składająca się z wyciągów z 8 roślin, opatentowana przez Clarinsa receptura pomaga wyszczuplić biodra i uda, redukując uporczywy cellulit i nadając skórze gładszy, piękniejszy wygląd.

 

SHARE THIS

RELATED ARTICLES