Jak pozbyć się cellulitu?

Na cellulit cierpi prawie 90% kobiet.

Winowajcą są najczęściej geny, hormony lub niezdrowy tryb życia. Warto obserwować swoje ciało i ocenić na jakim poziomie jest rozwijająca się pomarańczowa skórka. Im dłużej lekceważymy problem, tym trudniej będzie się go pozbyć. Cellulit dotyka najczęściej okolice ud oraz pośladków. Nie ma cudownej receptury na pozbycie się tego problemu. Walka z cellulitem jest uciążliwa i długotrwała.

Największym wrogiem pomarańczowej skórki jest aktywność fizyczna. Nie zawsze jednak mamy czas na regularne treningi oraz zaplanowane, zdrowe posiłki. Dlatego kosmetyki antycellutiowe wyrastają na rynku jak grzyby po deszczu. Poniżej znajdziecie kilka ciekawych propozycji, które testowałyśmy w ostatnim czasie. To wyróżnione produkty ze względu na zapach, konsystencję oraz wydajność.antycellulit

PERFECTSLIM, LOréal Paris, 200 ml, 60 zł

antycellulit1

BODY DESIGNER, Lumene, 150 ml. 39 zł

antycellulit2

STOP CELLULIT, Lirene, 200 ml, 20 zł

antycellulit3

Fango – Błoto na cellulit, 500 ml, 50 zł

antycellulit4

Lipocell Bloker, Ziaja, 150 ml, 10 zł

Testowałyście, któryś z tych produktów? Dajcie koniecznie znać w komentarzach, które z kremów są waszymi faworytami. W kolejnym artykule podamy domowe sposoby i receptury na maseczki antycellulitowe na uda i pośladki.

[cactus-poll id=”2229″]

SHARE THIS

RELATED ARTICLES