Zegarek na rękę. Idealny prezent dla mężczyzny – ranking i zestawienie cen najlepszych marek

Zastanawiasz się jaki gadżet podarować swojemu mężczyźnie na święta lub wyjątkową okazję? Myślę, że każdy gentlemen, który dba o siebie i ma swój styl ucieszy się z takiego prezentu jak zegarek na rękę. Dlatego dziś mamy dla Was zestawienie zegarków 2017 roku. Aby ułatwić Wam nieco zadanie poniżej prezentujemy ranking marek wraz z cenami najlepszych zegarków 2017.

Zegarek pełni rolę elementu bogactwa, stylu czy nawet aktualnie krokomierza. Coraz rzadziej służy nam jako zwykły czasomierz. Najlepsze marki zegarków popularne wśród mężczyzn pomagają im zatrzymać czas i wyglądać stylowo. Choć zegarki nie są tak popularne jak kiedyś, teraz zegarek jest raczej modą niż konkretnym narzędziem mierzącym czas. Istnieje wiele markowych zegarków, które od lat nie schodzą z wysokich pozycji rankingów.

Najpopularniejszy typ zegarka to elektroniczny oraz z mechanizmem kwarcowym. Drogie kolekcjonerskie zegarki, cenione bardziej za ich jakość wykonania i estetykę niż za zwykłe mierzenie czasu, często mają czysto mechaniczne ruchy i są zasilane sprężynami, mimo że są mniej dokładne niż najtańsze zegarki kwarcowe. Poza czasem najbardziej popularne zegarki męskie często wyświetlają dzień, datę, miesiąc i rok. Niektóre zegarki dla mężczyzn zapewniają dodatkowe funkcje związane z czasem, takie jak zegary, chronografy, funkcje alarmów, GPS i monitorowanie serca. Pamiętaj o nich podczas wyboru odpowiedniego czasomierza dla swojego mężczyzny.

Jakie są najlepsze męskie marki zegarków? Najlepsze męskie zegarki na rękę to te największych producentów męskich zegarków, w tym Panerai, Rolex, Rotary, Tissot i innych.

Ranking męskich zegarków na rękę według cen i marek


Czy wiesz, że…

Dzięki ponad 600-letniej obecności w naszym życiu zegary można uważać za jedno z najstarszych urządzeń stworzonych przez naszych przodków w miejscu narodzin współczesnej cywilizacji – Babilonu. Dając nam środki do śledzenia czasu, budowania harmonogramów i kontrolowania przepływu naszej codziennej rutyny, zegary zdołały wykuć współczesną cywilizację, którą dziś żyjemy.

Historyczne zapisy pierwszych zegarów stworzonych przez człowieka datowane są na 3500 lat pne, kiedy budowniczowie starożytnego Egiptu zaczęli wznosić wysokie obeliski w pobliżu świątyń i rezydencji królewskich. Te wysokie kamienne konstrukcje służyły do ​​rzucania cienia słońca na precyzyjnie udekorowane spirale, które ustawiono na ziemi (często wtrącone na chodniki), gdzie ludzie mogli łatwo dostrzec położenie cienia i aktualną porę dnia.
SHARE THIS

RELATED ARTICLES