Piszą Kobiety dla Kobiet o urodzie, zdrowiu i odżywianiu 30+. Wymieniamy się na łamach serwisu własnymi doświadczeniami i opiniami na temat aktualnych trendów.  Inspirujemy Was do zmian.

 

Chcemy aby Glamour-Lady.pl był rzetelnym źródłem wiedzy o świecie urody i zdrowia czyli świecie prawdziwej kobiety. Chcemy stworzyć miejsce, w którym każda z Was może wyrazić własną opinię.

Mamy nadzieję, że nam się to uda!

 

PISZĄ DLA WAS:

kasia-sanhez

KASIA

Na co dzień „kobieta pracująca”. Po godzinach zaczytana 30 latka, która kocha jazdę na rowerze i wycieczki górskie. Interesuje się modą, zdrowym odżywianiem oraz trendami w dziedzinie medycyny estetycznej. Przetestowała na sobie chyba każdą dietę więc ma o czym pisać.

Kocha słodkości w każdym wydaniu, ale tylko na te w formie kosmetyków jest w stanie sobie pozwolić. W szczególności cynamon i karmel.

PAULINA

Również „kobieta pracująca”, ale na co dzień w dziale marketingu, dlatego na blogu odpowiada za komunikację, promocję i reklamę.

Dwa lata temu pokochała siłownię i do dziś się z nią nie rozstaje. Uwielbia słuchać muzyki, a wieczorami upajać się dobrym romansidłem.

Na blogu nie postawi żadnej kropki, ale odpowie na każdy Wasz mail. Dlatego jeśli masz do nas jakieś pytania pisz na: [email protected]