Kolekcja marki SINSAY wiosna/lato 2017 – Sol de Cuba

Marka SiNSAY rusza z kampanią Sol de Cuba promującą wiosenno-letnią kolekcję. Tym razem spotykamy się na malowniczej Kubie, gdzie prezentuje świeże, roztańczone i niezwykle kolorowe wydanie.

Rajskie plaże, klimatyczne zakamarki Hawany i roztańczeni Kubańczycy to tło zdjęć do najnowszej kampanii marki SiNSAY. Ujęcia Soni Szóstak przepełnione słoneczną atmosferą przenoszą nas na gorącą Kubę, w świat pełen muzyki, tańca i dobrej zabawy. Autorka sesji wizerunkowej idealnie oddała niepowtarzany charakter tego miejsca oraz pokazała najgorętsze trendy na sezon wiosna/lato 2017.

Nowa kampania marki Sol de Cuba – podobnie jak poprzednia – składa się z czternastu mini-edytoriali przedstawiających najmodniejsze trendy. Tegoroczne lato przywita nas całą gamą kolorowych i modnych propozycji. W kolekcji poza wygodnymi college’owymi ubraniami pojawiły się motywy punkowe, mocne i wyraziste barwy, naszywki, hafty, a także delikatne paski czy dziewczęce falbanki. Do charakterystycznego, nieco szalonego stylu marki dodano bardzo ciekawe elementy zgodne ze światowymi trendami. Akcenty takie jak chokery z metalowymi zdobieniami, welurowe akcesoria czy oryginalne buty nadają modowego sznytu najnowszym projektom Sinsay.

kolekcja-marki-sinsay-wiosnalato-2017-sol-de-cuba
kolekcja-marki-sinsay-wiosnalato-2017-sol-de-cuba-3
kolekcja-marki-sinsay-wiosnalato-2017-sol-de-cuba-4
kolekcja-marki-sinsay-wiosnalato-2017-sol-de-cuba-5
kolekcja-marki-sinsay-wiosnalato-2017-sol-de-cuba-6
kolekcja-marki-sinsay-wiosnalato-2017-sol-de-cuba-15
kolekcja-marki-sinsay-wiosnalato-2017-sol-de-cuba-14
kolekcja-marki-sinsay-wiosnalato-2017-sol-de-cuba-13
kolekcja-marki-sinsay-wiosnalato-2017-sol-de-cuba-12
kolekcja-marki-sinsay-wiosnalato-2017-sol-de-cuba-11
kolekcja-marki-sinsay-wiosnalato-2017-sol-de-cuba-10
kolekcja-marki-sinsay-wiosnalato-2017-sol-de-cuba-9
kolekcja-marki-sinsay-wiosnalato-2017-sol-de-cuba-8
kolekcja-marki-sinsay-wiosnalato-2017-sol-de-cuba-7

W tym roku twarzami marki zostały Olga Nowotarska oraz Karolina Warzecha, których świeża i dziewczęca uroda idealnie współgra z kolekcją, jak i malowniczą scenerią Kuby. W stylizacjach przygotowanych przez Ewelinę Gralak modelki prezentują się bardzo naturalnie i bezpretensjonalnie, a ze zdjęć bije wakacyjny klimat i atmosfera relaksu.

materiały prasowe LPP SA

SHARE THIS

RELATED ARTICLES