Ranking kremów do twarzy na noc marki L’oreal

Jeśli wszystko, co robisz podczas wieczornego rytuału oczyszczania twarzy, to lekkie opołukanie jej wodą lub wklepanie przypadkowego kremu przeciw starzeniu skóry to wiedz, że robisz sobie i swojej skórze wielką krzywdę.

Pora snu jest idealną porą na stosowanie produktów poprawiających jej wygląd, ponieważ Twoja skóra jest chroniona przed ostrymi temperaturami, zanieczyszczeniami i promieniami UV własnie podczas snu. Dzięki temu składniki mogą skuteczniej odbudowywać Twoją skórę. Ale to nie znaczy, że powinnaś używać na noc tych samych produktów jakich używasz o poranku. W przeciwieństwie do produktów dziennych, kremy na noc zawierają wysokie stężenie składników, takich jak retinol i kwas salicylowy, które zmniejszają widoczność drobnych linii i przebarwień, ale są zbyt trudne do użycia przed wyjściem na słońce.

Niezależnie od tego, czy chcesz zmniejszyć zmarszczki przebarwienia czy czy walczyć z drobnymi krostami – istnieją kremy ​​na noc, które pomogą Ci osiągnąć idealną cerę, bez względu na to, jakiej wielkości budżetem dysponujesz.


Kremy na noc – Ceny i ranking

Zobacz ranking kremów do twarzy na noc marki L’oreal, od najbardziej przystępnych cenowo do najbardziej luksusowych.
Jaki krem wybrać na noc?

Przede wszystkim dobierz odpowiedni krem ​​na noc dla Twojego rodzaju skóry!

Kremy nocne nawilżające dla cery tłustej, normalnej, mieszanej, a szczególnie suchej i wrażliwej. Jeśli masz bardzo tłustą skórę, możesz wybrać specjalny bezolejowy krem ​​na noc, który nie zawiera żadnego oleju roślinnego, zwierzęcego ani mineralnego.

Ponadto, jeśli masz szczególnie wrażliwą skórę, możesz pomyśleć o zakupie naprawdę czystego lub organicznego kremu na noc.

Parabeny, które znajdziesz w wielu kosmetykach są substancjami chemicznymi, które są stosowane jako środki konserwujące. W niektórych badaniach sugerowano, że stosowanie parabenów wiąże się z rakiem piersi. Dlatego sięgając po kosmetyki, miej na uwadze ich skład.


Cera a warunki pogodowe

Między ciągle zmieniającą się pogodą, wysokim poziomem zanieczyszczeń i okresem grzewczym, współczesne życie może spustoszyć stan skóry – szybko ją wysuszając i wywołując podrażnienie.

Zatem dobry krem na noc jest konieczny, zwłaszcza, że starzejemy się, a nasza skóra potrzebuje więcej TLC. Szybki styl życia może oznaczać, że pielęgnacja skóry często spada na drugi tor naszej listy priorytetów.

Dlatego pamiętaj o prawidłowej pielęgnacji, która wcale nie musi być droga. Kluczem w zadbanej cerze jest jej systematyczna i dokładna pielęgnacja.
SHARE THIS

RELATED ARTICLES