Ranking kremów do twarzy na noc marki L’oreal

ranking-kremow-do-twarzy-na-noc-marki-loreal

Jeśli wszystko, co robisz podczas wieczornego rytuału oczyszczania twarzy, to lekkie opołukanie jej wodą lub wklepanie przypadkowego kremu przeciw starzeniu skóry to wiedz, że robisz sobie i swojej skórze wielką krzywdę.

Pora snu jest idealną porą na stosowanie produktów poprawiających jej wygląd, ponieważ Twoja skóra jest chroniona przed ostrymi temperaturami, zanieczyszczeniami i promieniami UV własnie podczas snu. Dzięki temu składniki mogą skuteczniej odbudowywać Twoją skórę. Ale to nie znaczy, że powinnaś używać na noc tych samych produktów jakich używasz o poranku. W przeciwieństwie do produktów dziennych, kremy na noc zawierają wysokie stężenie składników, takich jak retinol i kwas salicylowy, które zmniejszają widoczność drobnych linii i przebarwień, ale są zbyt trudne do użycia przed wyjściem na słońce.

Niezależnie od tego, czy chcesz zmniejszyć zmarszczki przebarwienia czy czy walczyć z drobnymi krostami – istnieją kremy ​​na noc, które pomogą Ci osiągnąć idealną cerę, bez względu na to, jakiej wielkości budżetem dysponujesz.


Kremy na noc – Ceny i ranking

Zobacz ranking kremów do twarzy na noc marki L’oreal, od najbardziej przystępnych cenowo do najbardziej luksusowych.
Jaki krem wybrać na noc?

Przede wszystkim dobierz odpowiedni krem ​​na noc dla Twojego rodzaju skóry!

Kremy nocne nawilżające dla cery tłustej, normalnej, mieszanej, a szczególnie suchej i wrażliwej. Jeśli masz bardzo tłustą skórę, możesz wybrać specjalny bezolejowy krem ​​na noc, który nie zawiera żadnego oleju roślinnego, zwierzęcego ani mineralnego.

Ponadto, jeśli masz szczególnie wrażliwą skórę, możesz pomyśleć o zakupie naprawdę czystego lub organicznego kremu na noc.

Parabeny, które znajdziesz w wielu kosmetykach są substancjami chemicznymi, które są stosowane jako środki konserwujące. W niektórych badaniach sugerowano, że stosowanie parabenów wiąże się z rakiem piersi. Dlatego sięgając po kosmetyki, miej na uwadze ich skład.


Cera a warunki pogodowe

Między ciągle zmieniającą się pogodą, wysokim poziomem zanieczyszczeń i okresem grzewczym, współczesne życie może spustoszyć stan skóry – szybko ją wysuszając i wywołując podrażnienie.

Zatem dobry krem na noc jest konieczny, zwłaszcza, że starzejemy się, a nasza skóra potrzebuje więcej TLC. Szybki styl życia może oznaczać, że pielęgnacja skóry często spada na drugi tor naszej listy priorytetów.

Dlatego pamiętaj o prawidłowej pielęgnacji, która wcale nie musi być droga. Kluczem w zadbanej cerze jest jej systematyczna i dokładna pielęgnacja.
SHARE THIS

RELATED ARTICLES