L’oreal Elseve Magiczna Moc Olejków eliksir odbudowujący zniszczone włosy

Jesień w pełni, niedługo zaczniemy przygotowania do sezonu zimowego, a jak dobrze wiecie najbardziej na zmiany, zwłaszcza temperatury, które towarzyszą nam w tym okresie narażone są nasze włosy. Szampon do włosów i najlepszej nawet jakości odżywka to za mało, by wzmocnić zniszczone włosy. Co zatem może przyjść z pomocą? Odbudowujący eliksir L’oreal, czyli koncentrat z kwiatowych olejków.

Co zawiera eliksir odbudowujący Magiczna Moc Olejków?

Olejek do włosów L’oreal ma formułę opartą na działaniu naturalnych olejków wytłoczonych z kwiatów – jego zadaniem jest wzmocnienie włókien włosa wzdłuż całej jego łodygi. Poprawia kondycję słabych włosów i idealnie nadaje się do cienkich kosmyków, które w szczególności narażone są na zniszczenia. Magiczna Moc Olejków Eliksir Odbudowujący od L’oreal zawiera olejek lniany, olejek rumiankowy, olej z kwiatu lotosu, olejek z gardenii tahitańskiej oraz delikatny olejek różany. Ich zadaniem jest poprawa wyglądu włosów, a przy regularnym, dłuższym stosowaniu: zmniejszenie uszkodzeń zachodzących wzdłuż łodygi włosa.

L’oreal Magiczna Moc Olejków Eliksir Odbudowujący – efekty

Olejek do włosów L’oreal wnika we włosy, poprawiając ich stan i wygląd. Nie przeciąża ich i nadaje im delikatny blask. Włosy nabierają siły i witalności, co potwierdza ich wygląd (gładkie, miękkie w dotyku pasma, które lepiej się układają i są zadbane aż po same końce).

L’oreal Elseve Magiczna Moc Olejków – stosowanie

Eliksir Odbudowujący Elseve nie nadaje się do nakładania na skórę głowy. Można go stosować na suche lub wilgotne włosy (nie spłukiwać). Jest doskonałym produktem kondycjonującym włosy. Stanowi dobre uzupełnienie kuracji profesjonalnymi olejami, które przeznaczone są do wzmocnienia cebulek włosowych. Elseve Magiczna Moc Olejków Eliksir Odbudowujący to jeden z serii trzech kwiatowych olejków od L’oreal.

SHARE THIS

RELATED ARTICLES