evie-blender-gabeczka-do-makijazu-w-ksztalcie-kosmicznej-skaly-3

Evie Blender gąbeczka do makijażu w kształcie kosmicznej skały

Tym razem coś dla fanek gadżetów makijażowych. I uwierzcie mi, nie zawiedziecie się. Jeśli kochacie świecidełka, to ten produkt jest zdecydowanie dla Was!

Evie Blender to gąbeczka do makijażu wykonana z silikonu o jakości medycznej. Jest łatwa w czyszczeniu i nie absorbuje zbyt wiele kosmetyku przez co daje dużą ergonomiczność użytkowania. Dzięki swojemu kształtowi i fakturze (nie ma gładkiej, jednolitej powierzchni) ułatwia nakładanie makijażu i jego rozprowadzanie.

Twórczynią gadżetu jest makijażystka Angie Johnson, która zanim opracowała ostateczną wersję gąbeczki przetestowała na sobie jej 5 innych kombinacji.


Jak wygląda gąbka Evie Blender?

evie-blender-gabeczka-do-makijazu-w-ksztalcie-kosmicznej-skaly evie-blender-gabeczka-do-makijazu-w-ksztalcie-kosmicznej-skaly-1 evie-blender-gabeczka-do-makijazu-w-ksztalcie-kosmicznej-skaly-2
Kanał: Evie BlenderGdzie kupię gąbkę Evie blender?

Zapowiada się, że Evie Blender będzie następcą popularnej aktualnie gąbeczki Beauty Blender o iście kosmicznym wyglądzie. Jednak zanim wejdzie do sprzedaży będziemy musiały na nią jeszcze poczekać. Póki co zbierane są na Kickstarterze fundusze na jej produkcje na szerszą skalę.

SHARE THIS

RELATED ARTICLES