Zegarek Fitbit Ionic Watch – nowość dla aktywnych od Fitbit już jesienią

Dla wszystkich fanek fitness i gadżetów sportowych! Fitbit właśnie ogłosił kolejną nowość: Fitbit Ionic Watch. Pierwszy zegarek w historii tej marki, który pojawi się jesienią zawiera wszystkie klasyczne cechy opaski, które znasz i kochasz jak liczba kroków, spalanie kalorii, śledzenie snu, alerty tekstowe i ostrzegawcze, przypomnienia wstawania i ruchu), ale również zawiera kilka ważnych ulepszeń.


Fitbit Ionic Watch już tej jesieni

Jedną z nowości jest duży ekran umożliwiający łatwe sprawdzanie alertów dotyczących połączeń, tekstu i kalendarza oraz powiadomień z aplikacji smartfona, w tym Instagram i Snapchat. Przechowuje również wiele przydatnych aplikacji, w tym aplikację dotyczącą pogody czy aplikację Starbucks (na ten moment aplikacje dostosowane są do rynku amerykańskiego).

Co więcej, Ionic może przechowywać setki piosenek i wyświetlać playlisty od Pandora (aplikacja muzyczna działająca w Stanach), dzięki czemu możesz bez telefonu podczas ćwiczeń nadal mieć dostęp do sporej dawki motywacji. W przeciwieństwie do poprzednich gadżetów Fitbit, Ionic jest naprawdę wodoodporny i możesz nurkować z nim do 50 metrów.

Ciekawa nowosć? Płatności NFC. Jak zachowają się one na rynku europejskim? Zobaczymy.

Co jeszcze doceni każdy sportowiec w tym gadżecie? Na przykład funkcja wykrywania ruchu automatycznie rozpocznie śledzenie GPS, gdy tylko zaczniesz biec po chodniku. Zatrzymuje się automatycznie, gdy postanowisz uzupełnić płyny lub znajdziesz się przy przejściu dla pieszych. Ionic będzie wykrywał takie aktywności jak bieg, pływanie, jazda na rowerze, czy podnoszenie ciężarów. Z czasem liczba aktywności zostanie rozbudowana.

Pojawi się również aplikacja Fitbit Coach czyli nasz osobisty trener w wersji darmowej oraz płatnej. Ułatwi wykonywanie treningów ze wskazówkami, w tym demonstracje różnych ćwiczeń dobierając do tego odpowiednią muzykę podczas sesji cardio lub lżejszych na świeżym powietrzu.Nie lubisz konkretnego ruchu, czy też trening jest zbyt łatwy? Możesz wrzucić swoją opinię, a treningi dostosują się, aby lepiej dopasować swój poziom umiejętności i preferencje.

I co, zainteresowane?
SHARE THIS

RELATED ARTICLES