Ruch w doskonałych rytmach

Lubisz sport? Bieganie, nordic walking, jazdę na rowerze czy jogę na wolnym powietrzu? Zwykle pierwszym odruchem jaki pojawia się w głowie każdego sportowca jest zakup dobrego sprzętu, który zadba o nasze bezpieczeństwo, oraz ubranie, które da nam komfort i swobodę w trakcie wykonywania ćwiczeń. Jednak to nie wszystko, prawda?

Kluczowe stają się również dodatkowe bodźce jakimi jest np. muzyka. Która mobilizuje nas do intensywniejszego treningu, nadaje rytm i sprawia, że jesteśmy w stanie wytrwać do samego końca.

Ważne staje się stworzenie idealnej play listy do ćwiczeń.

Każda osoba uprawiająca sport tworzy swoją własna play listę – dostosowaną do dyscypliny, nastroju i celów jakie sobie stawia. Można oczywiście na początku korzystać z zasobów dostępnych w serwisach muzycznych ale i tak z biegiem czasu dodajemy nasze ulubione utwory a usuwamy te, które się znudziły lub nie przypadły do gustu. Innych utworów słuchamy na początku treningu, innych na jego zakończenie. Innej muzyki będziemy słuchać dynamicznie jeżdżąc na rowerze, innej podczas ćwiczeń pilates czy jogi. Muzyka zawsze będzie nas w odpowiedni sposób stymulować.

Jednak sama muzyka to nie wszystko. Żeby móc skupić się na ćwiczeniach musimy również zadbać o odpowiedni sprzęt, w tym słuchawki. Sprawdźmy co nowego dla miłośników niezapomnianych doznań muzycznych, fit wygody oraz wyjątkowego designu przygotowała znana i ceniona japońska marka Pioneer.

Słuchawki nauszne Pioneer SE-MJ561BT to nowatorski, przyciągający wzrok design połączony z trwałością które sprawdzą się podczas każdych ćwiczeń. Połączenie szczotkowanej stali z nausznikami i pałąkiem w kolorze czarnym lub brązowym. Możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki (Bluetooth) aż do 15 godzin – bez ładowania słuchawek czy szukania kabla. Idealna opcja na długą jazdę rowerem czy rejs na Mazurach. Głęboko rezonująca reprodukcja dźwięku niskiej częstotliwości z 40-milimetrowego przetwornika daje wyjątkowe odczucia słuchania muzyki jak podczas koncertu ulubionego zespołu czy artysty. Jeśli lubisz nieszablonowy look podczas swoich rozlicznych aktywności out of home – bezprzewodowe słuchawki Pioneer SE-MJ561BT są do tego stworzone!

sluchawki_se_mj561_bt

Słuchawki douszne Pioneer SE-CL722T zachwycą miłośników minimalizmu nie chcących jednak rezygnować z maksymalnej wygody czy dobrej jakości brzmień i … mających stroje sportowe z małymi kieszeniami. Metalowa obudowa w 5 kolorach: czarnym, niebieskim, czerwonym, miedzianym czy białym zapewnią czyste średnie i niskie dźwięki oraz wytłumi niechciane drgania. 8 mm membrana umieszczona blisko kanału usznego zapewni moc dźwięku. Dzięki zintegrowanemu mikrofonowi można również odbierać i rozłączać rozmowy telefoniczne. Słuchawki douszne Pioneer SE-CL722T to wygoda, prostota i funkcjonalność – tak ważne podczas wszelkich aktywności sportowych.

sluchawki_pionierse-cl722t

Słuchawki douszne Pioneer SECL5BT zostały zaprojektowane specjalnie dla najbardziej wymagających, wybitnie aktywnych osób. Występują w 5 kolorach: szarym, niebieskim, czerwonym, zielonym oraz białym. Słuchawki Pioneer SECL5BT są odporne na zachlapania oraz co warte podkreślenia, bardzo lekkie. Posiadają ergonomiczny uchwyt umożliwiający przypięcie klipsa do ubrania co zapobiega wypadaniu słuchawek nawet przy skokach czy przewrotach. Biegniesz z kolegą czy koleżanką? Sparujcie swoje słuchawki i słuchajcie wspólnie tej samej muzyki. Bateria słuchawek wystarcza na 8h nieprzerwanej pracy.

Słuchawki Pioneer SE-MJ561BT, SE-CL722T, SECL5BT są standardowo optymalnie przystosowane do współpracy z systemami Android, Windows oraz smartfonami Apple. Objęte są również 12 miesięczną gwarancją.

Więcej informacji dostępnych jest na www.pioneer.pl

SHARE THIS

RELATED ARTICLES